Hakkımızda


Papatyacicek.net Çiçekçilik sektörüne yeni bir güzellik oluşturmak için yola çıkmış, online olarak hizmet veren bir Çiçek Satış sitesidir.

Uzun ve özenli hazırlık sürecinden sonra 2010 Nisan ayında hayata geçirilen ataşehir çiçek evi , Papatya Çiçek güvencesi ile şu anda İzmir Genelinde hizmet vermektedir. Önümüzde ki dönemde tüm yurt geneline ve yurt dışına 350`den fazla ürün gamı ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

0 müşteri memnuniyeti politikasıyla sevgi ve mutluluk dağıtan Papatya Çiçek, çağrı merkezi üzerinden müşterilerine haftanın 7 günü 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir ve web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat sipariş oluşturma olanağı sağlamaktadır. Tüm kredi kartları ile alışveriş yapılabilen Papatya Çiçek maksimum seviyede tutulan güvenlik önlemleri ile kullanıcıların gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmelerine olanak sağlamaktadır.

`Çiçeğin yeni esintisi` sloganıyla yola çıkan Papatya Çiçek aranjmanlarını sektöründe başarılı çiçek tasarımcılarıyla birlikte oluşturmaktadır. Kaliteli çiçek, özenli hizmet, siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti papatyacicek.net`in vazgeçilmez ilkeleridir. Ürün çeşitliliği anlamında sektöründe ilk olmayı hedefleyen papatyacicek.net`de verilen siparişlerde  görünen ürünün aynı şekilde iletilmesi konusunda oldukça hassas davranılmaktadır.

Papatya Çiçek siparişi ulaştırırken taşınanın yalnızca çiçek olmadığını; sevgi, duygu ve temennilerinizi de ulaştırmaya aracı olduğunun bilincindedir. Sunduğumuz hizmet; duygularınızı ve düşlerinizi çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza dahi iletmenize imkan verir...

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş